Πανελλήνιοι Σχολικοί Αγώνες Κλασικού Αθλητισμού Λυκείων ,Ελλάδος-Κύπρου.

  • Views 2689

Την Τετάρτη 3 Μαΐου (πρωί & απόγευμα) και την Πέμπτη 4 Μαΐου 2017 (πρωί) θα διεξαχθούν στο Παμπελοποννησιακό στάδιο Πατρών οι Πανελλήνιοι Σχολικοί Αγώνες Κλασικού  Αθλητισμού Λυκείων, Ελλάδας και Κύπρου.

Η είσοδος των θεατών θα είναι ελεύθερη ( θύρα 2), συμβολή των οδών Πατρών-Κλάους & Ρίτσου.

Η είσοδος των αθλητών θα γίνεται αποκλειστικά από την είσοδο του βοηθητικού γηπέδου (θύρα 3) επί της Ρίτσου.

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ / ΚΥΠΡΟΥ
ΠΑΤΡΑ 3 & 4 ΜΑΪΟΥ 2017
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΜΑΪΟΥ  (ΠΡΩΪ)
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
09:10 110 ΕΜΠ Α – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
09:25 100 ΕΜΠ Κ – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
09:30     ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Κ ΤΕΛΙΚΟΣ
(ΠΡΟΠ. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ)
09:35 100 ΕΜΠ Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ    
10:00 100 Α/ ΔΕΚΑΘΛΟΥ  
10:15 100 Α – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
10:30 100 Κ – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ ΥΨΟΣ Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ  
10:40   ΜΗΚΟΣ Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ  
10:45 400 ΕΜΠ  Α -ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
11:00 400 ΕΜΠ  Κ -ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
(ΠΡΟΠ. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ)
11:15 400 Α – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
11:30 400 Κ – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ  
11:40     ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ ΒΑΛΒΙΔΑ 1)
11:45 200 Α – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
12:00 200 Κ – ΠΡΟΚΡ/ΚΟΣ    
ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΜΑΪΟΥ  (ΑΠΟΓΕΥΜΑ )
16:30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
17:00 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ
17:05 110 ΕΜΠ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ ΥΨΟΣ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ- ΒΑΛΒΙΔΑ 1)
17:10   ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΚΑΜΜΑ 1)

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ)
17:15 100 ΕΜΠ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ  
17:25 100 Α – ΤΕΛΙΚΟΣ    
17:35 100 Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ    
17:45 800 Α – ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ
17:55 800  Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ    
18:10 2000 Φ.Ε.  Α – ΤΕΛΙΚΟΣ    
18:25 2000 Φ.Ε.  Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ ΥΨΟΣ Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ)
18:30 ΜΗΚΟΣ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΚΑΜΜΑ 1)

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ ΤΕΛΙΚΟΣ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ ΒΑΛΒΙΔΑ 1)
18:35   ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ-ΒΑΛΒΙΔΑ 2)
18:40 1500 Α – ΤΕΛΙΚΟΣ    
18:55 1500 Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ  
19:05 3000 Α – ΤΕΛΙΚΟΣ    
19:25 3000 Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γ – ΤΕΛΙΚΟΣ
19:40 200  Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ    
19:50   ΜΗΚΟΣ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΚΑΜΜΑ 1)

 
20:00 200 Α – ΤΕΛΙΚΟΣ ΥΨΟΣ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ  
20:10 200 Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ

(ΣΚΑΜΜΑ 2)

 
20:20 400 ΕΜΠ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ    
20:30 400 ΕΜΠ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ    
20:40 400 Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ    
21:00 400 Α – ΤΕΛΙΚΟΣ    
21:10 400 Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ    
ΠΕΜΠΤΗ 4  ΜΑΪΟΥ  (ΠΡΩΪ)
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
08.00 10000 ΒΑΔΗΝ Α – ΤΕΛΙΚΟΣ
08:05 5000 ΒΑΔΗΝ Κ – ΤΕΛΙΚΟΣ    
09:15 110 ΕΜΠ Α /ΔΕΚΑΘΛΟΥ
09:40     ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ
(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠ/ΚΟΥ)
09:45      
10:00   ΜΗΚΟΣ Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ  
10:20    
10:30      
10:40   ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ  
10:45      
11:00     ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ
11:15    
11:30      
11:40      
11:45      
12:00 800 Κ / ΕΠΤΑΘΛΟΥ    
12:30     ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ
13:40 1500 Α / ΔΕΚΑΘΛΟΥ