Ρεκόρ και επιδόσεις στο Στάδιο (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

  • Views 3387

Διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου

Φινάλε στους Διασυλλογικούς Αγώνες στίβου με καλές επιδόσεις στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο

Στην Πάτρα ο νεαρός Δημήτρης Αντωνάτος έστειλε τη σφαίρα των Ανδρών Κ20 στα 18,05 μ. και κατέλαβε την πρώτη θέση. Ο Γιάννης Καριοφύλλης (ΓΑΣ Σκάλας) τερμάτισε πρώτος στα 200 μ. με 21.09 (2,9) και άφησε υποσχέσεις για τη συνέχεια, με τον εξαιρετικό 17χρονο Νίκο Παΐσιο (Νίκη Πάτρας) να ακολουθεί με 21.87 και τον Βασίλη Στέφη να καταλαμβάνει την τρίτη θέση (ΑΣ Σίσυφος) με 22.12. Στα 200μ. Γυναικών η Πολύτιμη Μαντά (ΑΣ Ολυμπίας Πατρών) μετά τα 100μ. επικράτησε και στα 200μ. με 24.35 κι άφησε καλές εντυπώσεις για τη συνέχεια. Δεύτερη με 24.80 ήταν η πρωταθλήτρια των 400μ. Δέσποινα Μουρτά (ΑΣ Ολυμπιάς Πατρών).

Στον 5ο όμιλο ο Γιώργος Μανωλόπουλος πέρασε τα 2,12 μ. στο ύψος βελτίωσε το ατομικό του ρεκόρ και πέτυχε επίδοση καλύτερη από το όριο (2,10 μ.) για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα της Ιερουσαλήμ. Η Δέσποινα Μουρτά (ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών) έκανε μια χαλαρή κούρσα και τερμάτισε τα 400 μ. σε 56.04, επίδοση που της έδωσε τη νίκη.
Ο Βασίλης Στέφης (ΑΣ Σίσυφος) ήταν πρώτος στα 100 μ. με 10.82 (-1,6) με τον Γιάννη Καριοφύλλη (ΓΑΣ Σκάλας) να ακολουθεί με 10.86. Στο αντίστοιχο αγώνισμα των γυναικών η Πολύτιμη Μαντά (ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών) ήταν πρώτη με 12.07 (-2,2). Στα 400 μ. καλή εμφάνιση από τον Ιωσήφ Ορφανόπουλο που επικράτησε με 48.89. Στα 1.500 μ. ο έφηβος Αλέξανδρος Σκούρτης (ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών) νίκησε με 3.54.24 και άφησε πίσω του τους Νίκο Σταμούλη (ΓΑΣ Αγρινίου) και Κώστα Σταμούλη (ΓΑΣ Αγρινίου) με 3.58.22 και 4.0108, αντίστοιχα.

Διαβάστε στο sportin.gr

* Στις Σέρρες, ο Βασίλης Παπαδημητρίου (Ρήσσος Κομοτηνής) σε 1500 και 800 έκανε, 4.17 και 2.03
αντίστοιχα.
* Σε άνοδο η Φλόγα, με τρία μετάλλια, όλα στις ρίψεις!
* Νταμπλ έκανε και ο Άγγελος Ανδρεοσόπουλος του Κούρου με σπουδαία επίδοση στο μήκος.

Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ
* Η Πολυτίμη Μαντά της Ολυμπιάδας είχε χρόνο 12.07 στα 100μ. Τη 2η θέση πήρε η Ανδριάνα Βουγά της Παναχαϊκής με 12.32. Στα 400μ. η Δέσποινα Μουρτά της Ολυμπιάδας είχε χρόνο 56.04 (στην 3η θέση η Μαρίνα Λαμπίρη του Αθηνόδωρου με 1.01.39), ενώ ο Ιωσήφ Ορφανόπουλος της Ολυμπιάδας είχε χρόνο 48.89. Τη 2η θέση πήρε ο Θόδωρος Βλάχος του Πέλοπα με 50.15 και την 3η θέση ο Πολυχρόνης Ιατρόπουλος του Αθηνόδωρου με 50.42, ενώ την 4η θέση πήρε ο Ηλίας Αργύρης της Ολυμπιάδας με 50.74 και την 5η θέση ο Γιώργος Σγούρας του Πέλοπα με 50.86. Στα αξιοσημείωτα και η επανεμφάνιση της Αναστασία Φουτσιτζίδου μετά την εγκυμοσύνη της και τη γέννηση του παιδιού της, με την πρωταθλήτριά μας να αγγίζει, μάλιστα, μια θέση στο βάθρο στο μήκος! Για την ιστορία, η «Φούτζι» πήρε την 4η θέση με 5.64μ., ενώ στο βάθρο ανέβηκαν η Δάφνη Ντουλαπτσή-Τέιβεν του Κούρου (2η θέση με 5.66μ.) και η Στεφανία-Χριστίνα Κωτσοπούλου επίσης του Κούρου (3η θέση με 5.65μ.). Τελικά το βάθρο των μεταλλίων ανέβηκε καθώς κέρδισε τη 2η θέση στο τριπλούν (12.33μ.).
Στον ακοντισμό πρώτευσε η Μαρία Ασπρομάλλη του Άτλαντα με ρίψη στα 43.37μ., στα 100μ. με εμπόδια νίκησε η Παναγιώτα Μεντζελοπούλου του Αθηνόδωρου με 14.83 (την 3η θέση πήρε η Μαρία Μαρκοπούλου του Αίολου Πατρών με 17.83), στο άλμα εις ύψος την πρωτιά στις Γυναίκες πήρε η Καλλιόπη Παπανδρεοπούλου του Κούρου με άλμα στο 1.56μ. και τη 2η θέση στους Άνδρες ο Μιχαήλ Καΐπης επίσης του Κούρου με 2μ., ενώ στα 100μ. την 3η θέση πήρε ο Νίκος Παΐσιος της Νίκης με 11.18 και στη δισκοβολία την 3η θέση πήρε η Παναγιώτα Ιωάννου του Αθηνόδωρου με 28.19μ.
Στα 1.500μ. στις Γυναίκες την 1η θέση πήρε η Μαρία-Ανθή Βυθούλκα του Πέλοπα με 4.39.84 και την 3η θέση η Ηλιάνα Βαλαχά επίσης του Πέλοπα με 4.50.48 και στο ίδιο αγώνισμα στους Άνδρες πρώτευσε ο Αλέξανδρος-Διαμαντής Σκούρτης της Ολυμπιάδας με 3.54.00. Παράλληλα, στα 3.000μ. στιπλ τη 2η θέση πήρε ο Νίκος Γεωργίου του Αθηνόδωρου με 10.29.25
Τέλος, στις σκυταλοδρομίες είχαμε τη 2η θέση για τις Γυναίκες του Κούρου στα 4×100μ. με 51.53, ενώ στους Άνδρες η πρώτη 3άδα ήταν Ολυμπιάδα (43.56), Κούρος (44.87) και Αθλόραμα (44.98).
Παράλληλα, στα 10.000μ. στις Γυναίκες πρώτευσε η Χαραλαμπία Ζαχαρόπουλου της Ολυμπιάδας με χρόνο 56.33.81 και την 3η θέση πήρε η Φωτεινή Μπαντούνα επίσης της Ολυμπιάδας με 1.01.30. Και τέλος, στους Άνδρες ο Κωνσταντίνος Ντεντόπουλος της Ολυμπιάδας πρώτευσε με 44.59.24, ο συναθλητής του στην Ολυμπιάδα Ελισσαίος Μπαρδάκης πήρε τη 2η θέση με 48.35.88 και ο Γιώργος Καυκάς επίσης της Ολυμπιάδας πήρε την 3η θέση με χρόνο 57.09.43.

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ
Τα βλέμματα όλων τράβηξε η μονομαχία μεταξύ Πολυτίμης Μαντά και Δέσποινας Μουρτά στα 200μ., η οποία βρήκε νικήτρια την πρώτη (24.35), έναντι της δεύτερης (24.80).
Παράλληλα, την παράσταση έκλεψαν και η Μαρία-Ανθή Βυθούλκα του Πέλοπα που ήταν 1η στα 5.000μ. με χρόνο 17.22.74 και η Ηλιάνα Βαλαχά επίσης του Πέλοπα με που τερμάτισε 3η στα 800μ. με 2.22.14. Επίσης, ο Αλέξανδρος-Διαμαντής Σκούρτης της Ολυμπιάδας νίκησε και στα 800μ. με 1.54.00, ενώ ο Θόδωρος Βλάχος του Πέλοπα… το πρωί έδωσε διαγώνισμα στο φροντιστήριό του και το απόγευμα πήρε τη 2η θέση στα 800μ. με 1.56.29!
Τέλος, η Μαρία Ασπρομάλλη του Άτλαντα ήταν 2η στη σφαίρα (10.69μ.) και 3η η Ελένη Δούρου (Αρίων, 10.34μ.), η Δάφνη Ντουλαπτσή-Τέιβεν του Κούρου πήρε πρωτιά στο τριπλούν (12.60μ.), ενώ είχαμε και της εξής επιτυχίες: Κώστας Γκοτσόπουλος (Αρίων, 2ος στη σφαίρα, 13.83μ.), στα 400μ. με εμπόδια 1ος ο Κώστας Κουτράκος (Ολυμπιάδα, 53.49) και 3ος ο Σάββας Ρούσσος (Ολυμπιάδα, 59.87), στα 400μ. με εμπόδια 1η η Μαρία Κυδωνιάτη (Πέλοπας, 1.07.86) και 2η η Μαρία Λαμπίρη (Αθηνόδωρος, 1.08.69), στα 800μ. 3ος ο Δημοσθένης Αδάμου της Ολυμπιάδας με 1.57.70, στα 800μ. 1η η Ειρήνη Τάνταρου (Πέλοπας, 2.20.16) και 2η η Ευγενία Βαρβια (Αθηνόδωρος, 2.21.75), στα 200μ. 2ος ο Νίκος Παΐσιος (Νίκη, 21.87), στο τριπλούν 1ος ο Αλέξανδρος Αλεξίου (Κούρος, 14.44) και 2ος ο Ιωάννης-Μάριος Μητρόπουλος (Αρίων, 12.93μ.), στα 4×400μ. νίκησαν οι Άνδρες της Ολυμπιάδας (3.32.38) και οι Γυναίκες του Αρίωνα (4.17.14), ενώ στα 5.000μ. 3η ήταν η Βηθλεέμ Σαπίου (Αθηνόδωρος, 19.24.89).

ΡΕΚΟΡ ΑΧΑΙΑΣ
* Στην Κρήτη ξεχώρισε και ένας πατρινός με την επίδοσή του. Ο λόγος για τον Παναγιώτη Αυγερόπουλο που αγωνίστηκε στον ακοντισμό ανδρών με βολή στα 61.25μ. Ο Αυγερόπουλος ξεκίνησε από την Ολυμπιάδα Πάτρας και συνεχίζει με τον ΟΦΗ στην Κρήτη όπου και σπουδάζει στο Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο. Η επίδοσή του είναι ασφαλώς ατομικό ρεκόρ, μα και ρεκόρ Αχαΐας στον ακοντισμό όλων των εποχών. Ξεπέρασε το προηγούμενο δικό του ρεκόρ 60.54μ. από τον χειμώνα φέτος.

Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ / 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΤΡΑ / 13 & 14.05.2023
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΗΜΕΡΑΣ (13.05.2023)

ΑΝΔΡΕΣ
100 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 11.84 / ΠΡΙΜ.: 11.24
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 368442 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10.82 -1.6 13
2 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 340637 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10.86 -1.6 11
3 ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 393429 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 11.42 -1.6 7
4 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 370045 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.49 -1.6 6
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 342950 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.52 -1.6 5
6 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 369735 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.53 -0.6 4
7 ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 331235 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 11.68 -0.6 3
8 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 405198 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 11.71 -0.6 2
9 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 336197 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 11.72 -0.6 1
10 ΚΟΣΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2003 350725 ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 12.17 -0.6
11 ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 288645 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.25 +0.6
12 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 408151 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 12.42 +0.6
13 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΝΕΟΦΥΤΟΣ 2003 346004 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 12.54 +0.8
14 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 393455 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.83 +0.6
15 ΓΚΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 407434 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 13.01 +1.4

400 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 53.84 / ΠΡΙΜ.: 51.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 337361 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 48.89 13
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 335770 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 50.42 11
3 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 352561 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 50.74 10
4 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 334323 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 50.86 9
5 ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 334257 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 53.43 2
6 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 391002 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 53.46 1

1.500 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 4.23.24 / ΠΡΙΜ.: 4.07.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 334949 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3.58.22 13
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1997 305733 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.01.08 11
3 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 364166 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4.07.16 4
4 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 303120 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.09.74 3
5 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 1997 331742 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 4.10.92 2
6 ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2003 000302 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.11.05 1
7 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 273046 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.36.79
8 ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 402626 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4.59.70

3.000 ΜΕΤΡΑ Φ.Ε.
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 10.47.14 / ΠΡΙΜ.: 10.17.24
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 356330 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.29.25 2

110 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 17.04 / ΠΡΙΜ.: 16.24
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 322379 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 15.86 -0.3 13

ΥΨΟΣ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 1.77 / ΠΡΙΜ.: 1.92
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 361164 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 2.00 13
2 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 337642 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.96 11

ΜΗΚΟΣ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 5.95 / ΠΡΙΜ.: 6.89
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 322379 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 7.20 +1.1 13
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 309182 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 6.19 -0.3 1
3 ΧΑΪΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 405068 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.79 +1.1

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 44.50 / ΠΡΙΜ.: 55.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 338627 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 52.15 2
2 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2002 394480 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 40.22
3 ΤΡΥΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 260433 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 38.97

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 35.00 / ΠΡΙΜ.: 43.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 314963 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 38.90 3
2 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 357918 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 38.79 1

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 46.54 / ΠΡΙΜ.: 44.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. – ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ Ε. – ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Α. – ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ Α. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 43.56 26
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν. – ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. – ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ Α. – ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ Γ. ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 44.87 6
3 ΓΑΛΑΝΗΣ Κ. – ΜΠΑΦΑΣ Γ. – ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΔΑΡΑΣ Ι. ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 44.98 4
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Ν. – ΖΥΓΟΥΡΑΣ Η. ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 46.18 2
5 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ Ι. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Γ. – ΝΤΙΤΙΝΟΣ Ε. – ΘΑΝΑΣΑΣ Κ. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 47.41
6 ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ι. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Α. – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 47.98
7 ΚΑΙΣΗΣ Η. – ΜΑΡΟΥΛΗΣ Ν. – ΧΑΙΚΑΛΗΣ Α. – ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 49.53

10.000 ΜΕΤΡΑ ΒΑΔΗΝ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 54.20.14 / ΠΡΙΜ.: 52.00.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 299253 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 44.59.24 13

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
100 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 13.84 / ΠΡΙΜ.: 12.84
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 310897 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.07 -2.2 13
2 ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 1998 322280 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 13.33 -1.4 3
3 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 328899 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 13.57 -1.4 2
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1984 263344 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13.84 -1.4 1
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 13.85

400 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 1.05.64 / ΠΡΙΜ.: 1.01.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 312953 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 56.04 13

1.500 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 5.28.34 / ΠΡΙΜ.: 5.00.54
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 303888 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.47.26 13
2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003 348297 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.08.78 4
3 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 330576 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.13.10 3
4 ΖΑΠΑΝΤΗ ΗΡΩ 2000 325762 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.22.14 2
5 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 342385 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.22.91 1

ΜΗΚΟΣ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 5.06 / ΠΡΙΜ.: 5.54
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 314735 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.66 +2.0 13
2 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 305867 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.65 +1.7 11
3 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 275767 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 5.64 +1.5 10
4 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998 328902 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 5.10 +0.4 1
5 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1987 230844 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 4.45 +1.4

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 3.00 / ΠΡΙΜ.: 3.30
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 273799 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.50 13
2 ΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002 339610 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.00 1

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 32.00 / ΠΡΙΜ.: 36.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 343479 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 43.57 13
2 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 355903 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 41.89 11
3 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΖΩΗ 2002 393567 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 37.03 10
4 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 312731 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 33.70 1

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 32.00 / ΠΡΙΜ.: 36.20
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 .000281 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 28.14

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 36.00 / ΠΡΙΜ.: 41.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 39.27 2

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 54.14 / ΠΡΙΜ.: 51.54
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΛΟΥΚΑΤΟΥ Δ. – ΣΟΛΙΔΑΚΗ Ι. – ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ Α. – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Φ. ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 48.83 26
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Μ.- ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΤΕΙΒΕΝ Δ. – ΤΣΙΛΙΓΚΡΙΑΝ Φ. – ΣΩΛΟΥ Λ. ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 51.53 22
3 ΤΑΤΣΗ Β. – ΣΤΑΜΑΤΗ Ε. – ΚΛΕΤΤΑ Α. – ΚΛΕΤΤΑ Α. ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 52.98 2
4 ΛΥΡΙΝΤΖΗ Β. – ΚΟΛΛΙΑ Μ. – ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ Γ. – ΓΙΟΡΝΤΑΝΟΒΑ Θ. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 54.21
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ Ε. – ΔΙΠΛΑ Μ. – ΑΡΒΑΝΙΤΗ Α. – ΝΑΣΙΟΥ Ν. ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 58.02

10.000 ΜΕΤΡΑ ΒΑΔΗΝ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 1.01.00.14 / ΠΡΙΜ.: 58.00.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1992 390344 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.01.30.50

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ B ΗΜΕΡΑΣ (14.05.2023)

ΑΝΔΡΕΣ
200 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 24.24 / ΠΡΙΜ.: 22.94
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 340637 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.09 +2.9 13
2 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 368442 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 22.12 +2.9 11
3 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 337361 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 22.30 +2.9 10
4 ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 393429 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 22.79 +2.9 9
5 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 370045 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 22.79 +2.9 8
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 342950 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 22.82 +1.3 7
7 ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 331235 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 23.66 +1.3 3
8 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 405198 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 23.68 +1.3 2
9 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 316023 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 24.09 +2.5 1
10 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 336197 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 24.34 +1.3
11 ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 288645 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 24.88 +3.2
12 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΝΕΟΦΥΤΟΣ 2003 346004 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 25.02 +3.2
13 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 393455 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.61 +2.3

800 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 2.06.54 / ΠΡΙΜ.: 2.00.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2003 000302 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.57.70 12
2 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 364166 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1.57.70 12
3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 335770 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.59.95 10

5.000 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 17.00.14 / ΠΡΙΜ.: 15.56.14 / ΠΡΟΚΡ.: 15.40.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 334949 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14.23.68 13
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1997 305733 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14.36.30 11
3 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 1997 331742 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 15.12.59 10
4 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 303120 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15.39.98 9
5 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 398109 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.40.34 8
6 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 295467 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 16.13.86 2
7 ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 296655 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.56.92 1
8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 356330 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 17.04.18
9 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 273046 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 17.33.80
10 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 285775 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 17.54.37
11 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1986 393293 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19.21.32

400 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 1.02.24 / ΠΡΙΜ.: 59,64
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 321778 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 53.49 13
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 350445 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 59.87 1

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 12.56 / ΠΡΙΜ.: 14.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 312697 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 14.44 +1.50 13

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 11.60 / ΠΡΙΜ.: 13.75
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 344535 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.93 13
2 ΣΟΥΓΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1996 322758 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 15.73 11
3 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 357918 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 15.14 10
4 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 314963 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.42 1
5 ΦΡΑΜΠΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 346661 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10.93
6 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 371550 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 10.08

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 3.40.24 / ΠΡΙΜ.: 3.31.84
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ Κ. – ΑΔΑΜΟΥ Δ. – ΠΑΝΟΥΣΗΣ Δ. – ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.32.38 4
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ. – ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 3.44.10 0

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
200 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 28.34 / ΠΡΙΜ.: 26.54
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 310897 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 24.35 +1.7 13
2 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 312953 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 24.80 +1.7 11
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 308798 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 26.22 +1.3 10
4 ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 1998 322280 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 27.55 +1.3 4
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1984 263344 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 27.84 +1.3 3
6 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 328899 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 27.96 +1.3 2
7 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998 328902 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 28.18 +1.3 1
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 28.29 +1.3

5.000 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 21.15.04 / ΠΡΙΜ.: 20.17.04 / ΠΡΟΚΡ.: 19.17.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 303888 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.28.58 13
3 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 330576 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 19.24.89 11
4 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003 348297 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 19.58.94 10
5 ΖΑΠΑΝΤΗ ΗΡΩ 2000 325762 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20.37.30 2
6 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1972 404176 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21.06.24 1
ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ 2003 358726 ΑΟ ΠΕΛΟΨ DNF

400 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 1.14.04 / ΠΡΙΜ.: 1.10.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 308798 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1.07.86 13
2 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 309181 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 1.13.06 1

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 10.36 / ΠΡΙΜ.: 11.36
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 314735 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 12.60 2.00 13
2 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 275767 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 12.33 2.40 11

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 9.60 / ΠΡΙΜ.: 10.80
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 312731 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.45 13
2 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 343479 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 10.69 1

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400 ΜΕΤΡΑ
ΟΡΙΟ ΒΑΘΜ. : 4.27.14 / ΠΡΙΜ.: 4.20.04
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Ρ. – ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Λ. – ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ Ν. – ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ Κ. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4.17.14 26

#pampeloponisiako#          ΠΗΓΗ:THEBEST.GR

16-5-2023