Συντάκτης: stadiopatras

Έκτακτη Γενική Συνέλευση όλων των εργαζομένων του Δήμου Πατρέων

Σε ανακοίνωσή τους τα σωματεία εργαζομένων του Δήμου Πατρέων τονίζουν τα εξής:

Μετά την από 20/10/2019 κοινή έκτακτη συνεδρίαση των σωματείων εργαζομένων του Δήμου Πατρέων, αποφασίστηκε ομόφωνα η πραγματοποίηση έκτακτης Γενικής Συνέλευσης όλων των εργαζομένων του Δήμου Πατρέων για την Δευτέρα 21/10/2019 και ώρα 10:30 π.μ στην αίθουσα συνεδριάσεων «Αλέκα Σιούλη» στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο.

Μοναδικό θέμα της συνέλευσης θα είναι η ενημέρωση και το πρόγραμμα δράσης βάσει της απόφασης της εκτελεστικής επιτροπής της ΠΟΕ-ΟΤΑ που αφορά το έκτρωμα του «αναπτυξιακού πολυνομοσχεδίου» και την σχεδιαζόμενη ιδιωτικοποίηση υπηρεσιών των Δήμων.

Καλούμε τους εργαζόμενους να συμμετάσχουν μαζικά στις κινητοποιήσεις για να δυναμώσει το μέτωπο ενάντια στα αντεργατικά σχέδια και να αποσυρθεί το πολυνομοσχέδιο έκτρωμα της κυβέρνησης.

Συνάδελφοι-ες έχοντας ως γνώμονα το κοινωνικό πρόσωπο των υπηρεσιών μας και γνωρίζοντας το πρόβλημα που θα δημιουργήσουμε στους εργαζόμενους γονείς αποφασίσαμε οι συνάδελφοι των Παιδικών Σταθμών, του Βρεφοκομείου και των ΚΔΑΠ να μην συμμετάσχουν στην έκτακτη γενική συνέλευση.

Για την διευκόλυνση των εργαζομένων των κεντρικών κτιρίων του Δήμου θα διατεθεί λεωφορείο για την μεταφορά τους στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο.

Συναυλία με 4 σολίστ του μπουζουκιού

Την Δευτέρα 10/6 στο Αρχαίο Ωδείο στις 21.30

Τέσσερις σύγχρονοι, διακεκριμένοι σολίστ του μπουζουκιού,

ο Βαγγέλης Τρίγκας, ο Παναγιώτης Στεργίου,

ο Νίκος Τατασσόπουλος και ο Νίκος Κατσίκης,

ανταμώνουν στις 21.30 το βράδυ της Δευτέρας 10 Ιουνίου 2019,
στο Αρχαίο Ρωμαϊκό Ωδείο της Πάτρας, όπου στο πλαίσιο των εκδηλώσεων
του Διεθνούς Φεστιβάλ Πάτρας 2019 του Πολιτιστικού Οργανισμού του
Δήμου, αναμένεται να προσφέρουν μια μοναδική εμπειρία στους φίλους της
μουσικής και της τέχνης του Μπουζουκιού.

Μαζί τους θα είναι και το Μουσικό Σύνολο «Βαγγέλης Τρίγκας».

Στη συναυλία κυρίαρχο στοιχείο θα είναι ο αυτοσχεδιασμός επί σκηνής καθώς
και η αναδρομή σε γνωστά οργανικά τραγούδια, μέσα από τα οποία
αναδείχθηκε το μπουζούκι.

Οι τέσσερις σολίστ θα προβάλουν παράλληλα τον σύγχρονο ήχο του λαϊκού
μας οργάνου, παρουσιάζοντας δικές τους οργανικές συνθέσεις.

Τους τέσσερις σολίστ συνοδεύουν, ο Θόδωρος Μπρουτζάκης  στο πιάνο, η
Μαργαρίτα Καραμολέγκου στο τραγούδι και η Έρση Νόνη στο Βιολοντσέλο.

500 αθλητές στίβου αγωνίζονται στο Στάδιο (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΟΝΟΜΑΤΑ)

Περίπου 500 αθλητές από την Πάτρα και όλη τη Δυτική Ελλάδα θα πάρουν μέρος στο διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου ανδρών – γυναικών, το πρώτο «μισό» του οποίου θα διεξαχθεί το Σάββατο 4 Μαΐου από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου.

Κορυφαίοι αθλητές από την Αχαΐα, την Ηλεία, τα νησιά του Ιονίου, την Πελοπόννησο και την Αιτωλοακαρνανία θα αγωνιστούν για την πρωτιά και την βελτίωση των ρεκόρ τους.

Παράλληλα θα διεξαχθεί και το πρωτάθλημα σύνθετων αγωνισμάτων (έξαθλο) Παμπαίδων Α’.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τις λίστες εκκίνησης ανά αγώνισμα:

ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

ΑΝΔΡΩΝ
100 Μ. ΟΡΙΟ:11.84 ΠΡΙΜ:11.24
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
2 ΛΟΥΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
5 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
6 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ
7 ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
8 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2003 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
9 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
10 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
11 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
12 ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΑΛΗΝΗ
13 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΑΠΟΕΛ
14 ΠΡΕΣΕΚΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΑΠΟΕΛ
15 ΡΟΥΦΙΚΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
16 ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
17 ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΛΕΟΣ 1997 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
18 ΓΕΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
19 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
20 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
21 ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
22 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
23 ΚΟΜΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
24 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
25 ΡΗΓΑΤΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
26 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
27 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
28 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
29 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
31 ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
32 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ   ΗΛΙΑΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
33 ΔΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕΑ
34 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΕΑ
35 ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΓΕΑ
36 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕΑ
37 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
38 ΜΗΤΡΟΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
39 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
40 ΒΡΥΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
41 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
42 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
43 ΚΑΡΕΜΑΝΙ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ 2000 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
44 ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
45 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
46 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
47 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 1998 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
48 ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
49 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 2002 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
400 Μ. ΟΡΙΟ:54.24 ΠΡΙΜ:51.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
3 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
4 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
5 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
6 ΠΡΟΣΕΛΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
7 ΜΕΤΑ   ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
8 ΣΙΜΙ  ΝΙΚΟΛΑ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
9 ΖΑΧΑΡΙΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
10 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
11 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
12 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ
13 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΠΟΕΛ
14 ΠΡΕΝΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 1999 ΑΠΟΕΛ
15 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΠΟΕΛ
16 ΚΑΡΑΜΒΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
17 ΓΙΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
18 ΚΑΣΑΡΤΖΙΑΝ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
19 ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
20 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
21 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
22 ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
23 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΕΑ
24 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
26 ΓΚΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
28 ΛΟΥΚΑΙ ΤΖΟΝΑΤΑΝ 2001 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
29 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
30 ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
31 ΛΕΚΑ ΡΙΓΚΕΡ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
  1.500 Μ. ΟΡΙΟ:4.23.14 ΠΡΙΜ:4.08.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
2 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΑ 2003 Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
3 ΚΑΠΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
5 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
6 ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
7 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
8 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
9 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
10 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
11 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
13 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
14 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
15 ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
16 ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
17 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1981 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
18 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
19 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
20 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
21 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
22 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡ 1997 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
23 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1996 Α.Γ.Σ.ΑΡΙΩΝ
24 ΜΠΕΓΙΑΪ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
25 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΓΕΑ
26 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΕΑ
27 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΓΕΑ
28 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΕΑ
29 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2001 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
30 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
31 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
32 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
33 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
34 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
  3.000 Μ. Φ.Ε. ΟΡΙΟ:10.50.14 ΠΡΙΜ:10.15.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
3 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2000 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
  10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:54.00.14 ΠΡΙΜ:52.00.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΤΟΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 Α.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
2 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
3 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
4 ΜΑΓΑΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
5 ΣΤΙΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
6 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
7 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
8 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:1.02.74 ΠΡΙΜ:59.64
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΕΤΑ   ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
2 ΤΟΣΚΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3 ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
4 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
5 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:12.80 ΠΡΙΜ:13.80
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2 ΝΕΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
3 ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1996 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
4 ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2000 Γ.Ε ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
5 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
  ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.82 ΠΡΙΜ:1.90
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
  ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:11.50 ΠΡΙΜ:13.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1997 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ
2 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
3 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΑΛΗΝΗ
4 ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
5 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
6 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
7 ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
8 ΚΡΥΕΜΑΔΙ  ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ 2000 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
9 ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
10 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
11 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
12 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
13 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
  ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:44.00 ΠΡΙΜ:52.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Π.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ
2 ΤΡΥΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
3 ΛΙΜΗ  ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ
4 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ
5 ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΑΡΙΣΤΕΑΣ
6 ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΡΙΣΤΕΑΣ
7 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1996 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
9 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
10 ΜΑΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
11 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
12 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
13 ΜΑΝΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:46.44 ΠΡΙΜ:44.44
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΑΟ ΠΕΛΩΨ
2 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998
3 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992
4 ΛΟΥΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002
5 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
6 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996
7 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000
8 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994
9 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
10 ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1996 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
11 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993
12 ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002
13 ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003
14 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2003
15 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
16 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000
17 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003
18 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001
19 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΠΟΕΛ
20 ΠΡΕΝΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 1999
21 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998
22 ΠΡΕΣΕΚΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 2000
23 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
24 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2001
25 ΒΛΑΧΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002
26 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001
27 ΚΟΜΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003
28 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ,Ε
29 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995
30 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987
31 ΡΗΓΑΤΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ 2001
32 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
33 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
34 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001
35 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2000
36 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΣΙΟΣ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
37 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998
38 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999
39 ΓΚΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999
40 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998
41 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003
42 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
43 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002
44 ΚΑΡΕΜΑΝΙ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ 2000
45 ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003
46 ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
47 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 2003
48 ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002
49 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2003
50 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 1998
51 ΛΕΚΑ ΡΙΓΚΕΡ 2003
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  100 Μ. ΟΡΙΟ:13.74 ΠΡΙΜ:12.84
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
2 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
3 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
4 ΣΜΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
6 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 Γ .Σ .ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
7 ΝΤΑΛΙΠΑΪ ΆΛΜΑ 2003 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
8 ΤΡΑΓΟΥΣΗ ΖΩΗ 2002 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
9 ΤΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
10 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
11 ΠΡΕΝΤΙ  ΖΩΗ 2000 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ
12 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ  ΝΙΚΗ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
13 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
14 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ   ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
15 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
16 ΚΑΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
17 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
18 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
19 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΠΟΕΛ
20 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
21 ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
22 ΛΙΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
23 ΚΑΤΣΤΕΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
25 ΜΟΥΖΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
26 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
27 ΚΟΥΡΛΑ ΣΟΦΙΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
28 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
29 ΖΑΒΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
30 ΤΣΑΚΑΡΙΣΙΑΝΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ 2000 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
31 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ  ΜΑΡΙΑ 1999 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
32 ΜΑΚΡΗ-ΡΗΓΙΝΟΥ ΚΑΛΗ 1998 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
33 ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
34 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕΑ
35 ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
36 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
37 ΡΟΔΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
38 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
39 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
40 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
41 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
42 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
43 ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
44 ΜΠΑΝΑΓΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 2002 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ
45 ΨΥΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 2003 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ
46 ΚΟΥΖΗ ΣΟΦΙΑ 2002 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ
47 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
48 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
49 ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΝΙΚΗ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  400 Μ. ΟΡΙΟ:1.05.04 ΠΡΙΜ:1.01.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ
2 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
4 ΛΟΥΛΕΜΕ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
5 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
7 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
8 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2003 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
9 ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
10 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡ 1998 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
11 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
12 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
13 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
14 ΛΑΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
15 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
16 ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΑΝΝΑ 2003 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
17 ΚΕΦΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ
18 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΜΥΡΙΑΜ 2002 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
19 ΧΑΣΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
  1500 Μ. ΟΡΙΟ:5.27.14 ΠΡΙΜ:5.05.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2001 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
3 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ
4 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2000 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
5 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
6 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΙΚΗ 2002 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
8 ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ
9 ΚΑΤΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
10 ΤΡΙΤΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2003 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1998 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
12 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
13 ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΡΓΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ 2000 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
14 ΖΑΠΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
15 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
16 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
17 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
18 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
19 ΠΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
20 ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΕΥΕΓΕΝΙΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
21 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
22 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
23 ΜΠΕΚΑ ΕΛΕΝΗ 2001 Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
  10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:1.00.30.14 ΠΡΙΜ:58.30.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΝΙΦΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 Α.Ε ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
2 ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΦΑΤΟΥΡΟΥ 2002 ΓΑΛΗΝΗ
3 ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1978 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
4 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1983 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:18.14 ΠΡΙΜ:16.84
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΒΑΛΙΟΥΜ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
  3.000 Μ. Φ.Ε. ΟΡΙΟ:13.50.14 ΠΡΙΜ:13.00.14
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 Α.Ο ΠΕΛΟΨ
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
  ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:5.00 ΠΡΙΜ:5.50
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΗΤΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
2 ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 Φ.Γ.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ
4 ΤΑΤΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
5 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
6 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
7 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
8 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 1987 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
10 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
11 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ -ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
12 ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ 2003 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
13 ΑΡΑΒΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
14 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
16 ΤΣΟΥΓΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
17 ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
18 ΛΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
19 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
20 ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
21 ΡΟΥΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2000 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
22 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.50 ΠΡΙΜ:1.59
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΠΠΑ 2003 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ – ΜΕΜΗ 1992 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
3 ΚΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε
5 ΒΟΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
6 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 Α.Ο.Π.ΚΟΥΡΟΣ
7 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 1999 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
8 ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
  ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:9.60 ΠΡΙΜ:10.70
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ
3 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΡΙΣΤΕΑΣ
4 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
5 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
6 ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
7 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
8 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
9 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
10 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
11 ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
12 ΒΑΝ ΝΤΕ ΣΑΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
13 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
14 ΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1998 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
15 ΛΥΡΙΩΤΑΚΗ ΕΡΑΤΩ – ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ 1999 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ
  ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:33.00 ΠΡΙΜ:36.00
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Π.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ
3 ΤΑΓΑΡΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩΣ
4 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
5 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΡΙΣΤΕΑΣ
6 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
7 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
8 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:54.44 ΠΡΙΜ:51.64
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΕΛΩΨ
2 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2003
3 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2002
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002
5 ΣΜΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2003
6 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ  ΝΙΚΗ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
7 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΛΗ  ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2003
8 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ   ΙΩΑΝΝΑ 1997
9 ΚΟΜΠΟΤΗ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002
10 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Α.Σ. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
11 ΚΑΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002
12 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003
13 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003
14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003
15 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2003 ΠΓΕ
16 ΡΑΠΤΗ ΡΕΝΙΑ 2000
17 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ  ΜΑΡΙΑ 1999
19 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ
20 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 1987
22 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2000
23 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2001
24 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ -ΓΕΩΡΓΙΑ 2001
25 ΜΑΚΡΗ-ΡΗΓΙΝΟΥ ΚΑΛΗ 1998 Α.Γ.Σ ΑΡΙΩΝ
26 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡ 1998
27 ΚΟΛΑ ΡΕΝΑ 2003
28 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2003
29 ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998
31 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003
32 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997
33 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991
34 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
35 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997
36 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998
37 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003
38 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
39 ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002
40 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002
41 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2001
42 ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000
43 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
44 ΤΖΙΝΤΗ ΦΕΝΙΑ 2003
45 ΡΟΥΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2000
46 ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΝΙΚΗ 2003
47 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
13.30΄ 100μ. ΕΜΠ. ΠΠΑ΄
14.10΄ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄
14.30΄ 100μ. Εμπ. Γ
14.40΄ 400μ. Εμπ Α
14.50΄ 100μ. Γ (προκριματικός) ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  Γ
15.10΄ 100μ. Α (προκριματικός) ΥΨΟΣ Α ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΠΑ΄
15.30΄ 1.500μ.  Γ
15.40΄ 1.500μ.  Α ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α
15.55΄ 100μ. Γ  (ΤΕΛΙΚΟΣ)   ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  Α
16.05΄ 100μ. Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)    
16.15΄ 3.000μ. με Φ.Ε.  Γ ΎΨΟΣ  ΠΠΑ΄ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  Γ
16.35΄ 3.000μ. με Φ.Ε.  Α  
16.50΄ 400μ.  Γ ΜΗΚΟΣ Γ
17.05΄ 400μ.  Α
17.15΄ 10.000μ. Βάδην  Γ
17.20΄ 10.000μ. Βάδην  Α
17.30΄ ΥΨΟΣ  Γ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  Α
17.45΄   ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΠΠΑ΄
18.25΄ 4Χ100μ.  Γ
18.40΄ 4Χ100μ.  Α
19.00΄ 1.000μ.  ΠΠΑ΄

του ΤΑΣΣΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ  (sportin.gr)

Αυθεντικό κρητικό γλέντι στο Στάδιο

Με μεγάλη επιτυχία έγινε χθες βράδυ 13 Απρίλη στο Παμπελοποννησιακό στάδιο το αυθεντικό κρητικό γλέντι που διοργάνωσε ο σύλλογος Κρητών φοιτητών Πάτρας. Οι φοιτητές και οι παρέες τους διασκέδασαν όπως μόνο αυτοί ξέρουν, με τη συνοδεία των ήχων της κρητικής λύρας και άλλων παραδοσιακών οργάνων.

ο Γιώργος Φραντζεσκάκης (βιολί-τραγούδι) και ο Γιώργος Στρατάκης (λαούτο-τραγούδι) με το συγκρότημά τους χάρισαν στο πλήθος των παρευρεθέντων ένα αξέχαστο γλέντι με κρητικούς ρυθμούς που κράτησε μέχρι το πρωί!

Υλακτούντες εκατόχειρες μονοπωλητές του Αθλητισμού

Ένα από τα σημαντικότερα στοιχεία της φιλολαϊκής κοινωνικής πολιτικής που άσκησε η Δημοτική Αρχή στα τέσσερα μέχρι τώρα χρόνια της θητείας της έχει θεσμοθετηθεί στον αθλητισμό. Πρόκειται για το  φτηνό δίδακτρο των 10 ευρώ που ισχύει σε όλες τις αθλητικές ακαδημίες που λειτουργούν σε οποιαδήποτε ανεξαιρέτως δημοτική αθλητική  εγκατάσταση. 

Η συζήτηση γύρω από αυτό το θέμα έχει πλέον εξαντληθεί κι έχουν αποσαφηνιστεί  η νομική του εγκυρότητα και το κοινωνικό ηθικό υπόβαθρο του. Επί πλέον είναι τόσο απλή η λογική του μέτρου και τόσο προφανής η αναγκαιότητα του από κοινωνική άποψη που καμία πτέρυγα του Δημοτικού Συμβουλίου δεν διανοήθηκε να μην το υπερψηφίσει.

Το γεγονός ότι το μοναδικό επιχείρημα κατά του μέτρου είναι ο παραλογισμός «επειδή το κράτος δεν επιδοτεί τον αγωνιστικό αθλητισμό, πρέπει αυτό να το κάνουν οι άνεργοι ή χαμηλόμισθοι εργαζόμενοι γονείς των παιδιών των ακαδημιών», καταδεικνύει ότι δεν μπορεί να υπάρξει περαιτέρω σοβαρή συζήτηση.

Η Δημοτική Αρχή λοιπόν πρωτοπορώντας και με τη σύμφωνη γνώμη σύσσωμης της αντιπολίτευσης θεσμοθέτησε αυτό το μέτρο στο πλαίσιο της κοινωνικής της πολιτικής ανακούφισης των οικονομικά ασθενέστερων κοινωνικών στρωμάτων . Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι των εργαζομένων, των λαϊκών οικογενειών να επιβάλλουν την  καθολική εφαρμογή του, χωρίς καμία απολύτως υποχώρηση.

Στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο  λόγω της αρτιότερης διοικητικής του στελέχωσης οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προμηθεύονται στις εισόδους σχετικό φυλλάδιο με οδηγίες. Επί πλέον  οι ενδιαφερόμενοι κατά την εγγραφή των παιδιών μπορούν να κάνουν χρήση των συμφωνητικών,  που από εφέτος υπογράφτηκαν και που μπορούν να τα βρουν στην ιστοσελίδα  www.pampeloponisiako.gr, στους πίνακες ανακοινώσεων του Παμπελοποννησιακού ή να τα προμηθευτούν από τη διεύθυνση  του.

Στις υπόλοιπες δημοτικές αθλητικές εγκαταστάσεις (Αθλητικό Κέντρο Λαδόπουλου, κλειστά Αλεξιώτισσας και Ροϊτίκων και γήπεδα ποδοσφαίρου), που δεν έχουν την απαιτούμενη διοικητική υποστήριξη λόγω της έλλειψης προσωπικού, δεν έχουν υπογραφεί συμφωνητικά, αλλά το δεκάευρο ισχύει. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην αντίστοιχη Διοικούσα Επιτροπή και στον υπεύθυνο κάθε εγκατάστασης.

Ο στόχος αυτού του κοινωνικού μέτρου είναι να διασφαλιστεί η ακώλυτη πρόσβαση στον αθλητισμό των παιδιών που προέρχονται από τα οικονομικά ασθενέστερα κοινωνικά στρώματα. Είναι προφανές ότι όσο θα υπάρχει μεγάλη ανεργία, υποαπασχολούμενοι κι εργαζόμενοι των πεντακοσίων ευρώ,  ένα μεγάλο τμήμα των παιδιών αποκλείεται από την αθλητική παιδεία και ψυχαγωγία. Οι γονείς τους αδυνατούν να πληρώσουν τα πανάκριβα δίδακτρα, όπως έχουν διαμορφωθεί στην «ελεύθερη» αγορά και κυμαίνονται από 25 μέχρι και 80 ευρώ το μήνα.

Είναι αλήθεια ότι τα ερασιτεχνικά αθλητικά σωματεία έχουν πληγεί καίρια από τις δραστικές περικοπές της συνταγματικά κατοχυρωμένης κρατικής επιδότησης τους, που έχει αγγίξει το μηδέν και κυριολεκτικά φυλλορροούν. Ενδεικτικά αναφέρω ότι η κρατική επιδότηση του ΣΕΓΑΣ από τα 11 εκ. ευρώ που ήταν έπεσε κάτω  από 2 εκ. Υποχρεώθηκαν λοιπόν αντικειμενικά να αναζητήσουν νέες πηγές χρηματοδότησης μεταξύ των οποίων και οι αθλητικές ακαδημίες.

Κάτω από αυτές τις αντίξοες οικονομικές συνθήκες και μπροστά στον κίνδυνο του λουκέτου μπήκε σε δοκιμασία ο παραδοσιακός κοινωνικός χαρακτήρας των ερασιτεχνικών αθλητικών συλλόγων. Αναγκάστηκαν να πωλούν σαν εμπόρευμα το κοινωνικό αγαθό της αθλητικής εκπαίδευσης και ψυχαγωγίας των παιδιών που πρόσφεραν παραδοσιακά στην κοινωνία.

Η αξία χρήσης ενός κρίσιμου για τα παιδιά κοινωνικού αγαθού μετατράπηκε σε ανταλλακτική αξία με βάση του νόμους της οικονομίας της αγοράς και το κοινωνικό αγαθό μεταλλάχθηκε σε εμπόρευμα. Τη διαδικασία αυτή νομιμοποίησε και διευκόλυνε το κράτος με Νόμους (2725/1999 – 3057/2002) και υπουργικές αποφάσεις (κοινή Υ.Α. ΔΙΑΔΠ/Φ.Α.2.1./33565/2013-ΦΕΚ 3169/Β/12-122013).

Το αντιλαϊκό αστικό κράτος εκλαμβάνει σαν «βαρίδια» την αθλητική παιδεία και ψυχαγωγία των παιδιών. Στην πραγματικότητα είναι ύψιστη ηθική, κοινωνική και πολιτική του υποχρέωση κατοχυρωμένη τόσο συνταγματικά, όσο και από τη Διεθνή Σύμβαση για τα Δικαιώματα του Παιδιού του 1989, που είναι νόμος του Ελληνικού κράτους,  η τήρηση του οποίου υποτίθεται ότι εποπτεύεται κι ελέγχεται από το Συνήγορο του παιδιού.

Στο σημείο αυτό πρέπει να γίνουν δύο σημαντικές επισημάνσεις.

Η πρώτη είναι ότι η νομιμοποίηση της εμπορευματοποίησης της αθλητικής εκπαίδευσης και ψυχαγωγίας των παιδιών δεν ηθικοποιεί σε καμία περίπτωση αυτή τη βαρβαρότητα κατά των παιδιών.

Η δεύτερη είναι ότι ακόμη και σύμφωνα με τους ίδιους τους βάρβαρους νόμους του ανάλγητου αστικού κράτους κατά των παιδιών η εμπορευματοποίηση της συγκεκριμένης κοινωνικής, εκπαιδευτικής λειτουργίας μπορεί να πραγματώνεται αποκλειστικά σε ιδιόκτητους ή μισθωμένους χώρους.

Σε καμία περίπτωση όπως ορίζεται ρητά και στο Ν. 3463/2006 (Κύρωση του Κώδικα Δήμων και Κοινοτήτων) άρθρο 185, δεν μπορεί να γίνεται αυτό σε δημόσιες εγκαταστάσεις των οποίων η χρήση παρέχεται δωρεάν. Είναι άλλωστε παράλογο οι εργαζόμενοι να γίνονται πελάτες μέσα στην ιδιοκτησία τους. Με χρήματα των εργαζομένων κατασκευάστηκαν, λειτουργούν, συντηρούνται κι εκσυγχρονίζονται οι δημόσιες αθλητικές εγκαταστάσεις.

Η κοινωνική σημασία του δεκάευρου είναι πρόδηλη και η λογική του τόσο απλή, που είναι άξιον απορίας τι από όλα αυτά δεν καταλαβαίνουν οι φερόμενοι ως εκατόγχειρες, μονοπωλητές  του αθλητισμού και υλακτούν ακατάσχετα.

Άρθρο του Τάκη Πετρόπουλου

δημοσιεύτηκε στο sportin.gr