Κατηγορία: ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Πρόκριση στον Τελικό Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Επαγγελματικών Τάξεων για τους Μηχανικούς


Πρωτάθλημα Επαγγελματικών Τάξεων Δήμου Πατρέων

Στον Τελικό του Πρωταθλήματος Επαγγελματικών Τάξεων (διοργανωτής ο Δήμος Πατρέων) προκρίθηκε η ομάδα των Μηχανικών Πάτρας.

Νίκησε με δύο μηδέν την ομάδα των Εκπαιδευτικών.

Το Πρωτάθλημα Επαγγελματικών Τάξεων ολοκληρώνεται με τον Τελικό την ερχόμενη Δευτέρα 27.05.2024  και ώρα 18:00 στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο!

Σήμερα θα προκύψει ο άλλος φιναλίστ από τον ημιτελικό Προπονητές – Ελεύθεροι Επαγγελματίες, στις 20:00 στο Γήπεδο Προσφυγικών

Εκπαιδευτικοί

Εκπαιδευτικοί

#pampeloponisiako#     ΠΗΓΗ: THEBEST.GR
22-05-2024

Αγώνες Στίβου στη μνήμη του ΒΑΣΙΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο


Το Σάββατο 25 Μαΐου 2024 και ώρα 18:00, στο Κεντρικό Γήπεδο του Παμπελοποννησιακού Σταδίου, θα διεξαχθούν Αγώνες Στίβου στη μνήμη του ΒΑΣΙΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ οι οποίοι διοργανώνονται από το ΑΘΛΟΡΑΜΑ Α.Ο.Π. σε συνεργασία με τον Δήμο Πατρέων.

Η είσοδος θα γίνεται από τη ΘΥΡΑ 2 επί της οδού Πατρών Κλάους & Ρίτσου.

 

#pampeloponisiako#  

21-05-2024

Αγώνες Μίνι Ποδοσφαίρου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Πατρέων στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο


Εν εξελίξει βρίσκονται οι Σχολικοί Αγώνες Ποδοσφαίρου των Δημοτικών Σχολείων του Δήμου Πατρέων που διοργανώνονται από την Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) Αχαΐας σε συνεργασία με την Φυσική Αγωγή & Σχολικό Αθλητισμό της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας και τον Δήμο Πατρέων, στο διάστημα 15 με 24 Μαΐου στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο από 8:30 έως τις 13:00, με την συμμετοχή 920 μαθητών/τριών από 51 Δημοτικά Σχολεία του Δήμου Πατρέων.


#pampeloponisiako#        ΠΗΓΗ:dete.gr
 

21-05-2024

Αγώνες Μίνι Ποδοσφαίρου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Πατρέων


Την Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 και ώρα από 08:00 έως 13:00, στις εγκαταστάσεις του κεντρικού γηπέδου του Παμπελοποννησιακού Σταδίου η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας θα πραγματοποιήσει Αγώνες Μίνι Ποδοσφαίρου Δημοτικών Σχολείων του Δήμου Πατρέων.

Σημειώνεται ότι η εν λόγω δράση θα συνεχιστεί και το προσεχές χρονικό διάστημα, από τη Δευτέρα 20 Μαΐου έως και την Παρασκευή 24 Μαΐου 2024 την ίδια ώρα.

Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για το κοινό.

 

 

#pampeloponisiako#

14-5-2024

 

Καλές επιδόσεις από το νέο αίμα του στίβου – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Στίβου

Ορισμένες πολύ καλές επιδόσεις χαρακτήρισαν το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Στίβου Παίδων – κορασίδων (Κ-18) που διεξήχθη με επιτυχία από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο την Κυριακή (12/5).

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

100 ΜΕΤΡΑ
1 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΟΥΓΡΑΣ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11.35
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 11.37
3 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΠΕΛΙΩΤΗΣ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 11.50
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΑΞΗΣ 2007 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 11.66
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 11.86
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 11.89
7 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.90
8 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 11.98
9 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΛΗΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.00
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 12.02
11 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΑΝΙΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.03
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.08
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.12
14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΝΤΕΣΗΣ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.16
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.20
16 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΤΤΗΣ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12.21
17 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ 2008 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.31
18 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 12.35
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 12.38
20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 2010 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 12.64
21 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 2007 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 12.66
22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 12.67
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.68
24 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΟΠΑΝΙΤΣΑΝΟΣ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 12.70
24 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ 2008 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 12.70
26 ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 2010 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 12.76
27 ΗΛΙΑΣ ΚΑΙΣΗΣ 2007 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 12.78
28 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.82
29 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΥΡΗΣ 2024 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 13.04
30 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΗΣΗΣ ΨΥΧΡΑΜΗΣ 2008 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 13.09
31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΩΣ 2009 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 13.47
32 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2008 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 13.57
33 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΝΤΟΣ 2008 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 13.65
34 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΒΑΝΑΣ 2010 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 14.08
35 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.19
36 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 14.40
37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 2009 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 14.44
38 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤ ΡΕΒΕΛΟΣ 2010 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 16.87
39 ΠΑΥΛΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 2010 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 18.90
ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ DNF

200 ΜΕΤΡΑ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 22.91
2 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΟΥΓΡΑΣ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 23.43
3 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΑΝΙΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 23.85
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 24.13
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 24.14
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 2008 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.17
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 24.28
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.55
9 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 24.75
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΤΑΝΗΣ 2008 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 24.88
11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24.89
12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΙΛΗΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 25.05
13 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΜΠΡΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25.07
14 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 25.17
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΝΑΙ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 25.58
16 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 25.69
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΔΑΣ 2008 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25.86
18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 26.05
19 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ 2007 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26.10
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 2010 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.12
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 26.58
22 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 27.18
23 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 27.65
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 27.91
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 28.52
26 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 28.61
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΣΗΣ 2009 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 28.80
28 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΟΥΛΙΑΣ 2010 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 29.36
29 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 30.57
30 ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 2010 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 32.81

400 ΜΕΤΡΑ
1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 51.55
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 2008 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54.24
3 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΠΟΚΗΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 54.42
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 56.23
5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 57.20
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΜΠΡΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 57.45
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΕΤΟΣ 2009 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 58.71
8 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 1:00.83
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ 2008 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 1:02.57
10 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΣ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 1:17.02

800 ΜΕΤΡΑ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:56.44
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 1:56.79
3 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΠΟΚΗΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:08.36
4 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 2:09.95
5 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΑΣ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2:21.01
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 2:25.46
7 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ 2008 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 2:26.60

1.500 ΜΕΤΡΑ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:04.24
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:04.97
3 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:23.48
4 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4:30.66
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:34.26
6 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ 2007 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 4:34.53
7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:35.63
8 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 2010 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:46.22
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:47.34
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΦΟΡΑΣ 2007 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:56.31
11 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:56.99
12 ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ 2010 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:58.49
13 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5:01.32
14 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΡΙΩΤΕΛΗΣ 2010 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 5:01.60
15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5:06.34
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑ ΜAΡΝΕΛΗΣ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 5:19.79
17 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 5:24.88

3.000 ΜΕΤΡΑ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9:14.47
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΜΑΝΗΣ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:34.47
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:38.57
4 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 9:48.98
5 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑ ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 9:51.53
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΑΜΠΕΤΗΣ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10:03.30
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:03.36
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΡΙΟΧΟΣ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10:28.07

2.000 ΜΕΤΡΑ Φ.Ε.
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΜΑΝΗΣ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:51.44
2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΡΙΟΧΟΣ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 7:00.91
3 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 7:27.03

110 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΝΤΕΣΗΣ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 15.20
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΟΛΑΚΗΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 16.95
3 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 18.57
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΕΤΟΣ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 20.63

400 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:00.12
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΙΚΟΣ 2009 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 1:00.88
3 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ 2008 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:01.21
4 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 1:04.11

5.000 ΜΕΤΡΑ ΒΑΔΗΝ
1 ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΚΛΑΔΗΣ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 25:17.66
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 26:33.53
3 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙ ΤΣΙΠΗΡΑΣ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 28:40.02
4 ΙΩΣΗΦ ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΚΑΤΣΙΜΙΡΗΣ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 29:43.15
5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΩΗΣ 2009 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 33:52.44

ΥΨΟΣ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.95
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1.91
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΕΤΟΣ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.87
4 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 2007 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 1.81
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΟΛΑΚΗΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1.78
6 ΜΑΡΙΟΣ ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1.68
7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ 2009 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.64
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ 2007 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” NM

ΜΗΚΟΣ
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 6.85
2 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΠΕΛΙΩΤΗΣ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 6.45
3 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 6.10
4 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 2009 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6.00
5 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.90
6 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΤΤΗΣ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.73
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 2010 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 5.60
8 ΗΛΙΑΣ ΚΑΙΣΗΣ 2007 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 5.53
9 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 2007 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 5.35
10 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ 2008 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 5.28
11 ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 5.20
12 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 2007 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 5.20
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣ 2009 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.86
14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2010 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 4.32
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2010 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ NM

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 13.70
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 12.51

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 14.06
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ 2009 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.35
3 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 10.12
4 ΚΙΑΝΙ ΜΕΡΑΙ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9.88
5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 9.56
6 ΠΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 9.23
7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ 2008 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 9.02
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΓΟΥΡΑΣ 2008 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 7.87
9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΟΣ 2009 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 7.33
10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 7.23
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 7.05
12 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 6.53

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 2008 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 33.02
2 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 26.18
3 ΠΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 26.12
4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 24.69
5 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 24.59
6 ΚΙΑΝΙ ΜΕΡΑΙ 2009 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 23.30

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 53.45
2 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 45.15
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΚΥΡΙΑΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 44.82
4 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 43.01
5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 37.19
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 32.63
7 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 30.42
8 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 2008 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 26.23

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100 ΜΕΤΡΑ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 46.76
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 2008
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2010
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008
2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΥΡΗΣ 2024 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 47.59
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΤΑΝΗΣ 2008
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΟΠΑΝΙΤΣΑΝΟΣ 2009
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 2007
3 ΜΑΡΙΟΣ ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 47.74
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 2008
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ 2008
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2007
4 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2010 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 48.49
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΙΚΟΣ 2009
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕ ΣΑΜΙΚΟΣ 2007
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 2007
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΝΑΙ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 49.34
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2008
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ 2008
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 2010

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400 ΜΕΤΡΑ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ 2008 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 4:01.83
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ 2007
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2009
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2008

100 ΜΕΤΡΑ
1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΤΕΡΕ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.53
2 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.76
3 ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 12.81
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΜΜΕΝΟΥ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12.92
5 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.96
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΩΡΟΘ ΣΔΟΥΓΑ 2009 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.97
7 ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΚΑΡΛΗ ΚΕΝΝΕΝΤΥ 2008 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 13.19
8 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΓΚΑ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.29
9 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 13.35
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΕΡΙΩΝΗ 2010 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13.35
11 ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΟΡΜΙΤ ΜΑΧΑΙΡΑ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 13.39
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΙΩΤΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13.41
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΑΟΥΣΗ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 13.56
14 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΦΥΡΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.57
15 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΒΑΡΕΛΑ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 13.64
16 ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13.66
17 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.78
18 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13.91
19 ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 13.96
20 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 14.00
21 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ 2008 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 14.09
22 ΔΑΝΑΗ ΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.12
22 ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΤΟΛΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.12
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 14.15
24 ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΤΤΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14.15
26 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΖΑΧΑΡΗ 2010 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 14.32
27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ 2007 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 14.33
28 ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΡΑΣΚ ΤΑΜΠΑΚΕΛΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14.34
29 ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ 2010 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.35
30 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 14.37
31 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 14.41
31 ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΒΥΘΗ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 14.41
33 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΥΛΟΥ 2009 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 14.48
34 ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΚΟΝΔΥΛΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 14.49
34 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΤΣΑΚΗ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 14.49
36 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14.63
37 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΡΙΘΑΡΑ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 14.64
38 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14.67
39 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2008 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 14.76
40 ΔΑΝΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΓΙΑ 2010 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 14.77
40 ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 14.77
42 ΜΕΛΙΝΑ ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ 2009 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.87
43 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΑΛΗ 2007 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 14.89
44 ΑΡΓΥΡΩ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 14.93
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 14.93
46 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 14.94
47 ΘΕΩΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 15.02
48 ΙΩΑΝΝΑ ΞΟΥΛΟΥ 2008 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 15.05
48 ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΕΥΑΓΓΕ ΣΤΑΥΡΑΚΑ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 15.05
50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΠΕΛΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 15.08
50 ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΑΒΒΟΥΡΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 15.08
52 ΕΒΕΛΙΝΑ ΣΟΥΛΑ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 15.14
53 ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 15.15
54 ΜΑΡΙΝΑ ΦΟΥΡΑ 2010 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 15.30
54 ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΩΜΟΥ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15.30
56 ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 15.34
57 ΣΤΑΜΩ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ ΜΑΡΟΥΛΗ 2009 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 15.37
58 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣ ΜΕΤΣΟΒΙΤΗ 2007 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15.52
59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡ ΚΑΟΥΡΗ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 15.62
60 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΛΑΝΗ 2009 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15.75
61 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΥΡΡΗ 2010 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 15.95
62 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΡΓΙΑΛΗ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 16.04
63 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΚΑΣΤΑΝΑ 2010 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 16.11
64 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΑΡΗ 2009 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 16.76
65 ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΙΑΡΗ 2009 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 17.29

200 ΜΕΤΡΑ
1 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΜΑΡΟΥ 2008 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 26.23
2 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 26.39
3 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΑΤΟΥΡΟΥ 2010 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.75
4 ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΚΑΡΛΗ ΚΕΝΝΕΝΤΥ 2008 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 27.28
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 27.49
6 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ 2009 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 27.79
7 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 28.36
8 ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΗΛΙΩΝΗ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 28.64
9 ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΡΕΤΗ ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 28.74
10 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΤΡΙΒΕΣΗ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 28.77
11 ΟΛΓΑ ΛΟΤΣΑΡΗ 2009 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 28.79
12 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΕΛΤΙΣΤΑ 2009 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 28.84
13 ΜΕΛΙΝΑ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29.26
14 ΦΙΛΙΩ ΚΩΤΣΑΚΗ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 29.42
15 ΕΛΠΙΔΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ 2010 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.60
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΟΥ 2009 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 29.70
17 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤ ΜΠΗΛΙΩΝΗ 2010 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 29.76
18 ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΤΟΛΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.79
19 ΛΥΔΙΑ ΚΟΥΝΑΔΗ 2010 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.80
20 ΜΕΛΙΝΑ ΤΣΟΜΗ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 29.87
21 ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΤΤΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 29.90
22 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 29.95
23 ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ 2007 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 30.01
24 ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΡΑΣΚ ΤΑΜΠΑΚΕΛΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30.05
25 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΚΟΥΚΗ 2009 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 30.10
26 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ 2008 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 30.15
27 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΟΥΔΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 30.17
28 ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 30.23
29 ΕΛΕΝΗ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ 2010 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 30.25
29 ΑΡΤΕΜΙΣ ΖΟΥΠΑΝΟΥ 2010 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30.25
31 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 30.40
32 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 2010 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 30.41
33 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 30.57
34 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2009 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 30.68
35 ΑΓΑΠΗ ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 30.74
36 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΥ 2010 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30.88
37 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΥ 2010 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 30.92
38 ΣΟΦΙΑ ΜΑΚΡΥΠΟΔΗ 2009 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 30.97
39 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 31.00
40 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΛΩΡΟΥ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 31.70
41 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ 2010 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 32.44
42 ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 2010 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 32.57
43 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 33.56
44 ΑΡΕΤΗ ΒΙΚΑΤΟΥ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 34.09
45 ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΣΕΛΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 34.44
46 ΕΛΠΙΔΑ ΒΙΚΑΤΟΥ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 35.69
47 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΜΠΑΤΖΗ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 37.23
48 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 39.25
49 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 40.12
50 ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΥΦΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 40.60

400 ΜΕΤΡΑ
1 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΜΑΡΟΥ 2008 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 1:01.98
2 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:03.15
3 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:03.23
4 ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΡΕΤΗ ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 1:04.07
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 1:04.95
6 ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ 2007 ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1:05.48
7 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΕΛΗ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:05.72
8 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1:06.64
9 ΕΛΕΝΗ ΖΑΡΑΒΙΝΑ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:06.70
10 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΨΑΡΡΗ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1:07.11
11 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:10.13
12 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΤΑΜΟΥΣΗ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:12.01
13 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗ 2007 ΑΣ ΑΚΡΟΣ DNF

800 ΜΕΤΡΑ
1 ΜΥΡΤΩ ΒΑΛΑΧΑ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:14.39
2 ΛΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:21.05
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΦΡΑΝΤΖΗ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:25.75
4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 2:33.72
5 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:36.57
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 2:39.59
7 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΝΤΕΡΕ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:39.95
8 ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:44.58
9 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:46.37
10 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3:22.62

1.500 ΜΕΤΡΑ
1 ΜΥΡΤΩ ΒΑΛΑΧΑ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:36.82
2 ΛΥΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4:48.34
3 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΡΒΙΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 4:52.00
4 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΤΑΡΟΥ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:54.93
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΦΡΑΝΤΖΗ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4:55.31
6 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΙΟΧΟΥ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 5:25.06
7 ΕΥΧΑΡΙΣ ΑΠΟΚΗ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5:25.91
8 ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5:32.14
9 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 5:35.08
10 ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5:36.43
11 ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 5:37.52
12 ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ 2010 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:07.49
13 ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΟΡΟΖΙΔΟΥ 2010 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6:14.99
14 ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 6:45.63

3.000 ΜΕΤΡΑ
1 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΤΑΡΟΥ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10:47.26
2 ΑΝΘΗ ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 10:56.20
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:58.90
4 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΡΒΙΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 11:07.83
5 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 11:41.99
6 ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΦΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 11:46.80
7 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΣΙΝΤΩΝΗ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:02.91
8 ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΑΣΙΟΥ 2007 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 12:12.79
9 ΙΩΑΝΝΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 2010 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12:46.48
10 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΧΑΡΙΤΩ ΣΚΟΥΡΤΗ 2009 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 14:29.06

2.000 ΜΕΤΡΑ Φ.Ε.
1 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΑΛΙ ΛΕΚΑΤΣΑ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 8:22.72

100 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
1 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 15.85
2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΕΝΤΕΣΗ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 16.22
3 ΕΙΡΗΝΗ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 17.61

400 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ.
1 ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕΠΠΑ 2008 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 1:07.75
2 ΛΥΔΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 1:11.78
3 ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ ΚΑΡΥΔΗ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:12.17
4 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 1:12.43
5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΕΡΕΚΗ 2009 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 1:24.34
6 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΤΑΜΟΥΣΗ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:25.23

5.000 ΜΕΤΡΑ ΒΑΔΗΝ
1 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 2007 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 30:18.86
2 ΓΙΑΣΕΜΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 31:27.73
3 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙ ΑΚΤΥΠΗ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 36:44.81
4 ΝΕΦΕΛΗ ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ 2008 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 38:11.91

ΥΨΟΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 1.58
2 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΠΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 1.56
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤ ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 1.53
4 ΕΙΡΗΝΗ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.50
5 ΑΛΙΚΗ ΜΙΝΕΤΟΥ 2007 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.46
6 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ 2008 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 1.46
7 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ 2010 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 1.36
8 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.36
9 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΛΗ 2009 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1.31

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΟΛΙΤΗ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2.50
2 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 2.00

ΜΗΚΟΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.50
2 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 5.35
3 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΡΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 5.27
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤ ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.26
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 5.13
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΑΟΥΣΗ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.08
7 ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ 2010 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4.70
8 ΚΡΙΣΙΛΝΤΑ ΚΕΡΑΜΑ 2009 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4.58
9 ΕΛΠΙΔΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ 2010 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.55
10 ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΑΘΙΑ 2008 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 4.49
11 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΛΩΡΟΥ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 4.42
12 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΤΟΛΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.40
13 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.38
14 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 4.07
15 ΕΜΜΕΛΕΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 4.00
16 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΚΟΖΙΩΡΗ 2009 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 3.66
17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΑ 2009 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 3.62
18 ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΣΕΛΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 3.51

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΡΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.32
2 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΤΟΛΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 10.28
3 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 9.76

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΠΕΛΑΓΙΑ ΠΕΠΠΑ 2008 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 12.00
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΕΤΑΞΑ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 11.99
3 ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.32
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΜΑΡΑ ΓΑΛΑΝΗ 2008 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 10.97
5 ΑΜΑΛΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 2007 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 10.90
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΚΑΛΤΣΑ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 10.43
7 ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 9.94
8 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΒΛΑΧΑ 2008 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 9.72
9 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΛΗΜΑΝΤΙΡΗ 2007 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 9.64
10 ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΡΟΥΚΑ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 9.42
11 ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 9.22
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΒΑΣΙΛ ΒΑΡΒΟΥΝΗ 2007 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9.00
13 ΡΑΝΙΑ ΣΑΜΠΑΝΙ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 8.87
14 ΘΕΑΝΩ ΖΟΥΜΗ 2008 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 8.85
15 ΜΑΡΙΑ ΚΟΣΚΟΡΕΛΟΥ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 8.75
16 ΜΑΡΙΑ ΜΟΣΧΟΥ 2010 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 8.54
17 ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΑΒΒΟΥΡΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 8.53
18 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ 2010 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 8.48
19 ΚΡΙΣΙΛΝΤΑ ΚΕΡΑΜΑ 2009 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 8.29
20 ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 8.13
21 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΙΑΓΚΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 8.00
22 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΟΚΑΣΤ ΝΤΟΥΚΑ 2010 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 7.52
23 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΠΟΛΙΤΗ 2009 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 7.18
24 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΗΓΑ 2010 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 7.12
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 7.06
26 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΚΟΖΙΩΡΗ 2009 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 6.58
27 ΟΛΓΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 6.51
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 6.40
29 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 6.29
30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΑ ΘΕΟΧΑΡΗ 2010 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ 6.11
31 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 6.05
32 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΕΡΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.11
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΑΡΜΑ 2010 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.97
34 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 4.80
35 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 4.69
36 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ 2009 ΑΓΣ “ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ” 4.55
37 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3.76

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 2009 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 30.70
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΕΤΑΞΑ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 29.64
3 ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΕΡΟΥΚΑ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 28.52
4 ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 28.03
5 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΣΑΝΔΡ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 27.87
6 ΡΑΝΙΑ ΣΑΜΠΑΝΙ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 18.94
7 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΟΛΙΤΗ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 17.35

ΑΚΟΝΤΙO
1 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΠΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 36.03
2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ 2008 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 34.17
3 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΣΑΝΔΡ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 31.11
4 ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 29.53
5 ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 27.06
6 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΙΑΓΚΑ 2009 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 26.24
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΒΑΣΙΛ ΒΑΡΒΟΥΝΗ 2007 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 23.92
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΠΕΛΑ 2010 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 22.71
9 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΚΟΥΡΑ 2009 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 22.11
10 ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥΧΑΙ 2010 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 18.21

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100 ΜΕΤΡΑ
1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΦΥΡΗ 2008 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50.53
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΙΓΚΑ 2008
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΜΜΕΝΟΥ 2007
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΤΕΡΕ 2007
2 ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 50.80
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΙΩΤΗ 2008
ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 2009
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΦΑΤΟΥΡΟΥ 2010
3 ΣΑΒΒΙΝΑ ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ 2007 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 51.84
ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΕΝΤΕΣΗ 2008
ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΟΡΜΙΤ ΜΑΧΑΙΡΑ 2008
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ 2009
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ 2008 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 53.08
ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 2007
ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ 2008
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 2010
5 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2008 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ-ΚΑΙΑΦΑ 53.54
ΦΙΛΙΩ ΚΩΤΣΑΚΗ 2009
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤ ΜΠΗΛΙΩΝΗ 2010
ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΗΛΙΩΝΗ 2010
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ 2007 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 54.53
ΟΛΓΑ ΛΟΤΣΑΡΗ 2009
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ 2008
ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 2007
7 ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΕΥΑΓΓΕ ΣΤΑΥΡΑΚΑ 2010 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 54.94
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΤΡΙΒΕΣΗ 2010
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΒΑΡΕΛΑ 2009
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 2008
8 ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΒΥΘΗ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 55.09
ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ 2010
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΖΑΧΑΡΗ 2010
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 2010
9 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 2009 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ” 55.24
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 2009
ΛΥΔΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2009
ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 2009
10 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΥ 2010 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 55.29
ΑΡΤΕΜΙΣ ΖΟΥΠΑΝΟΥ 2010
ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 2008
ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΨΑΡΡΗ 2008
11 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 55.41
ΜΕΛΙΝΑ ΤΣΟΜΗ 2010
ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ 2010
ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΓΚΑ 2008
12 ΑΘΗΝΑ ΧΑΝΤΖΕΛΗ 2007 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 56.24
ΜΑΡΙΑ ΜΟΣΧΟΥ 2010
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΕΡΕΚΗ 2009
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΟΜΗ 2009
13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 56.49
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2008
ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΝΝΑ ΚΥΠΡΙΩΤΗ 2007
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΕΛΤΙΣΤΑ 2009
14 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΑΛΗ 2007 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 56.68
ΜΑΡΙΑ ΔΑΟΥΤΙΔΗ 2008
ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 2007
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2009
15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 2010 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 1:01.99
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗ 2007
ΕΛΠΙΔΑ ΒΙΚΑΤΟΥ 2007
ΑΡΕΤΗ ΒΙΚΑΤΟΥ 2007

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400 ΜΕΤΡΑ
1 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΕΛΗ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:21.00
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ 2007
ΕΛΕΝΗ ΖΑΡΑΒΙΝΑ 2009
ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ 2008
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 4:28.53
ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΓΚΑ 2008
ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008
ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ 2007
3 ΘΕΩΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 2008 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 4:33.73
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΣΙΝΤΩΝΗ 2008
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2009
ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2008
4 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4:34.71
ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΚΟΝΔΥΛΗ 2008
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΙΟΥ 2009
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ 2008

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50 91 141
2 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 51 85 136
3 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 46 61 107
4 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 31 57 88
5 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 20 58 78
6 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 21 54 75
7 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 21 50 71
8 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΚΑΙΑΦΑ 43 27 70
9 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 17 51 68
10 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 51 16 67
11 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12 46 58
12 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14 43 57
12 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 12 45 57
14 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5 43 48
15 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 18 18 36
16 ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ 13 18 31
17 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11 11 22
18 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21 0 21
19 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 15 2 17
20 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 2 14 16
21 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 6 8 14
22 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 7 2 9
23 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 7 1 8
24 ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ 0 7 7
25 ΣΔ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ LEPANTO 0 6 6
26 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 0 5 5
27 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 0 3 3
27 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 0 3 3
29 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 0 0 0
30 ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΣ 0 0 0

 

#pampeloponisiako#       ΠΗΓΗ:THEBEST.GR

14-05-2024

ΣΕΓΑΣ: Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το προπονητικό καμπ στην Πάτρα


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Προπονητικό Καμπ του ΣΕΓΑΣ στην Πάτρα

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία, την Τετάρτη  8 Μαΐου 2024, το 10ήμερο Προπονητικό Καμπ του ΣΕΓΑΣ για αθλητές δρόμων ταχύτητας υψηλού επιπέδου, που πραγματοποιήθηκε στην Πάτρα με βάση το Παμπελοποννησιακό Στάδιο, αλλά και τη χρήση άλλων υποδομών που διαθέτει πλέον η πόλη μας.

Το Καμπ πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο υλοποίησης του Μνημονίου Συνεργασίας του Δήμου Πατρέων και του ΣΕΓΑΣ και αποτελεί τμήμα της προετοιμασίας της Εθνικής Ομάδας Στίβου για το Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα, που θα διεξαχθεί στη Ρώμη τον ερχόμενο Ιούνιο.

Στο Καμπ συμμετείχαν, υπό την επίβλεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή αθλημάτων ταχυτήτων Περικλή Χατζηαναστασιάδη, οι αθλήτριες Δέσποινα Μουρτά και Αναστασία Καρέλα που είναι από την Πάτρα, η Ευαγγελία Ζυγούρη και οι αθλητές Νίκος Εμπέογλου και Βασίλης Παναγιωτόπουλος.

Την οργανωτική ευθύνη του Καμπ είχε ο Τεχνικός Σύμβουλος του ΣΕΓΑΣ Κώστας Μπούσιας.

Την τελευταία ημέρα του Καμπ ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού & Περιβάλλοντος – Ενέργειας – Πρασίνου Τάκης Πετρόπουλος, ο Πρόεδρος της Δ.Ε. του Παμπελοποννησιακού Σταδίου Βασίλης Ζώτος, ο Αντιπρόεδρος Θόδωρος Αργυράτος, το μέλος Αργύρης Αργυράτος και ο Διευθυντής Παιδείας & Αθλητισμού του Δήμου Γιάννης Σίδερης, συναντήθηκαν με τους αθλητές, τις αθλήτριες και τους προπονητές και συζήτησαν για τα ζητήματα και το μέλλον του Ελληνικού στίβου.

Ο Αντιδήμαρχος Τάκης Πετρόπουλος αναφέρθηκε στο πρόβλημα της χρόνιας υποχρηματοδότησης των Δήμων και των Ομοσπονδιών από το κράτος και τόνισε την ανάγκη της από κοινού δυναμικής διεκδίκησης πόρων για τον αθλητισμό από το κράτος.

Ο Πρόεδρος Βασίλης Ζώτος  αναφέρθηκε στις άμεσες τεχνικές παρεμβάσεις που απαιτούνται για να ολοκληρωθεί ο εκσυγχρονισμός του Παμπελοποννησιακού Σταδίου, μέρος του οποίου είναι η αντικατάσταση των ταρτάν για την οποία δεσμεύτηκε ο Αναπληρωτής Υπουργός Αθλητισμού κ. Γιάννης Βρούτσης.

Από την πλευρά του ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Περικλής Χατζηαναστασιάδης ευχαρίστησε τον Δήμο Πατρέων για τη φιλοξενία κι επισήμανε το σημαντικό ρόλο που διαδραματίζει η Πάτρα, με τις υποδομές της και το μνημόνιο συνεργασίας με τον ΣΕΓΑΣ, στη στήριξη και ανάπτυξη του Ελληνικού στίβου.

 

#pampeloponisiako#             ΠΗΓΗ:dete.gr

10-05-2024